Festyn Rodzinny

Ze względów organizacyjnych prosimy o wpisanie się na listę uczestników festynu do dnia 19.05 ( wtorek). Lista znajduje się w świetlicy.
W tym roku przygotowaliśmy min. następujące atrakcje:
klaun z balonami, przejażdżka quadem, minirejs łódką, malowanie kredą po chodniku, malowanie na sztalugach , malowanie obrazków gipsowych, narty integracyjne, gry i zabawy ruchowe,
Do dyspozycji będzie również:
bilard, lotki, mini plac zabaw, trampolina, możliwość skorzystania z łowiska (kg ryby 10zł);boisko do piłki siatkowej.
W trakcie trwania festynu zapraszamy na poczęstunek.
W menu dla dzieci przedszkolnych i uczniów: kiełbaska z chlebkiem i napój.
Dla dzieci ze żłobka: chrupki kukurydziane, biszkopt, owoc a dla dorosłych placek drożdżowy , kawa ,herbata.
Organizator zapewnia na terenie ośrodka następujące płatne świadczenia: bufet z napojami, lodami ,słodyczami, konsumpcją.
Zachęcamy do zabrania kocy i dobrych nastrojów.
Życzymy miłej zabawy !
W przypadku opadów deszczu Festyn może zostać odwołany.