Wycieczka do Mini ZOO

Na terenie Mini Zoo znalazły się przede wszystkim gatunki żyjące w naszej szerokości geograficznej, ale są też te bardziej egzotyczne, jak zebry, struś, wielbłąd, małpy czy kolorowe papugi, które z ciekawością łypią na dzieciaki okiem;). W dużym i pięknym oczku wodnym pływa różnorakie ptactwo, a z drewnianych tarasów i ścieżek można podziwiać kolorowe ryby.

Odwiedzając Mini ZOO z dziećmi, nie sposób przegapić stworzonego z myślą o nich Parku Rozrywki zwanego "PORTLANDEM". Miejsce to jest swoistym "azylem" dla dzieci. W Parku Rozrywki na dzieci czekają: dmuchany zamek do skakania i szalonych zabaw, figury dinozaurów, trampolina do skakania, różne "pojazdy" , piłeczkowy raj - basen i małpi gaj.